Clubnieuws

Alle wedstrijden uitgesteld


Alle wedstrijden uitgesteld


Het bestuur van onze club en onze Jeugd coördinators hebben beslist om met onmiddellijke ingang alle wedstrijden uit te stellen. Jeugdploegen mogen wel blijven trainen, senioren werken maximaal 1 training per week af.

Spelers, trainers en ouders uiten hun bezorgdheden over de onzekere toekomst. We betreuren dat er geen duidelijke richtlijnen zijn uitgevaardigd door Voetbal Vlaanderen, maar wij wilden daar in het belang van ieders gezondheid niet langer meer op wachten.

We rekenen op ieders begrip voor deze moeilijke beslissing, maar we zijn er zeker van dat het de enige manier is om de wedstrijd tegen COVID-19 te winnen! Samen staan we sterk! Blijf gezond en blijf onze communicatie volgen voor eventueel meer informatie.

Het bestuur

Nieuwsarchief


2020   

Kerst -en Nieuwjaarswensen

24 december - 07:49

Alle wedstrijden uitgesteld

23 oktober - 08:04Oprechte deelneming

15 september - 08:29

Covid maatregelen

04 september - 09:24

It's a Girl

28 augustus - 21:26

Berendrecht vs Zandvliet

24 augustus - 10:35


‘T STAD SJOT

31 januari - 19:00