Teams - 1ste Elftal


1ste Elftal

2020-2021

Kalender


Vorige wedstrijd

10 oktober 2020 - 20:00
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
0 - 1 KFC Berendrecht Sport
KFC Berendrecht Sport

Volgende wedstrijd

09 januari 2021 - 15:00
KFC Berendrecht Sport
KFC Berendrecht Sport
S.V. AARTSELAAR
S.V. AARTSELAAR



Speelschema 2020-2021

  Reeks BVA3 (08/08/2020 - 30/08/2020)   niet meer actief
augustus 2020
08 augustus - 18:30
 
KFC Berendrecht Sport Postponed K. BRECHT S.K.
15 augustus - 18:30
 
K. WIJNEGEM V.C. Postponed KFC Berendrecht Sport
22 augustus - 18:30
 
KFC Berendrecht Sport Postponed K. BERCHEM SPORT 2004
30 augustus - 15:00
 
VERBR. ZWIJNDRECHT Postponed KFC Berendrecht Sport

  Reeks 3B (27/09/2020 - 06/06/2021)   actief
september 2020
27 september - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport 1 - 1 K. KONTICH F.C.
30 september - 20:00
 
KFC Berendrecht Sport 1 - 1 K. BERCHEM SPORT 2004
oktober 2020
04 oktober - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport 0 - 2 WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING
07 oktober - 20:00
 
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE 0 - 1 KFC Berendrecht Sport
10 oktober - 20:00
 
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 0 - 1 KFC Berendrecht Sport
januari 2021
09 januari - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport S.V. AARTSELAAR
17 januari - 14:30
 
F.C. OXFORD HEMIKSEM KFC Berendrecht Sport
24 januari - 14:30
 
KFC Berendrecht Sport K. WIJNEGEM V.C.
31 januari - 14:30
 
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN KFC Berendrecht Sport
februari 2021
07 februari - 15:00
 
SPORTING BURCHT F.C. KFC Berendrecht Sport
14 februari - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport K. MARIABURG V.K.
21 februari - 15:00
 
K.F.C. LINT KFC Berendrecht Sport
28 februari - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET
maart 2021
07 maart - 15:00
 
V.V. HERLEVING LIPPELO KFC Berendrecht Sport
14 maart - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport K. SCHELLE SPORT
21 maart - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport SPORTING BURCHT F.C.
27 maart - 19:00
 
K. BERCHEM SPORT 2004 KFC Berendrecht Sport
april 2021
05 april - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport K.F.C. ST-MARTINUS HALLE
10 april - 20:00
 
K. KONTICH F.C. KFC Berendrecht Sport
18 april - 15:00
 
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING KFC Berendrecht Sport
21 april - 19:00
 
KFC Berendrecht Sport OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
25 april - 15:00
 
S.V. AARTSELAAR KFC Berendrecht Sport
mei 2021
02 mei - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport F.C. OXFORD HEMIKSEM
09 mei - 15:00
 
K. WIJNEGEM V.C. KFC Berendrecht Sport
13 mei - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport F.C. TURK SPORT ANTWERPEN
15 mei - 20:00
 
K. MARIABURG V.K. KFC Berendrecht Sport
24 mei - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport K.F.C. LINT
27 mei - 20:00
 
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET KFC Berendrecht Sport
30 mei - 15:00
 
KFC Berendrecht Sport V.V. HERLEVING LIPPELO
juni 2021
06 juni - 15:00
 
K. SCHELLE SPORT KFC Berendrecht Sport

Klassement


Geen klassementgegevens voor reeks BVA3

  Reeks 3B (27/09/2020 - 06/06/2021)   actief
Club Punten
1
K.F.C. LINT
K.F.C. LINT 13
2
K. BERCHEM SPORT 2004
K. BERCHEM SPORT 2004 11
3
K. SCHELLE SPORT
K. SCHELLE SPORT 10
4
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET 9
5
KFC Berendrecht Sport
KFC Berendrecht Sport 8
5
S.V. AARTSELAAR
S.V. AARTSELAAR 8
5
SPORTING BURCHT F.C.
SPORTING BURCHT F.C. 8
8
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING 7
8
K. MARIABURG V.K.
K. MARIABURG V.K. 7
8
K. WIJNEGEM V.C.
K. WIJNEGEM V.C. 7
11
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE 6
11
V.V. HERLEVING LIPPELO
V.V. HERLEVING LIPPELO 6
11
F.C. OXFORD HEMIKSEM
F.C. OXFORD HEMIKSEM 6
14
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN 3
15
K. KONTICH F.C.
K. KONTICH F.C. 2
16
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 1
Club Punten
1
K.F.C. LINT
K.F.C. LINT 13
2
K. BERCHEM SPORT 2004
K. BERCHEM SPORT 2004 11
3
K. SCHELLE SPORT
K. SCHELLE SPORT 10
4
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET 9
5
S.V. AARTSELAAR
S.V. AARTSELAAR 8
6
SPORTING BURCHT F.C.
SPORTING BURCHT F.C. 8
7
KFC Berendrecht Sport
KFC Berendrecht Sport 8
8
K. MARIABURG V.K.
K. MARIABURG V.K. 7
9
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING 7
10
K. WIJNEGEM V.C.
K. WIJNEGEM V.C. 7
11
V.V. HERLEVING LIPPELO
V.V. HERLEVING LIPPELO 6
12
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE 6
13
F.C. OXFORD HEMIKSEM
F.C. OXFORD HEMIKSEM 6
14
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN 3
15
K. KONTICH F.C.
K. KONTICH F.C. 2
16
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 1
Club Punten
1
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 0
1
K. BERCHEM SPORT 2004
K. BERCHEM SPORT 2004 0
1
K. WIJNEGEM V.C.
K. WIJNEGEM V.C. 0
1
K.F.C. LINT
K.F.C. LINT 0
1
K. KONTICH F.C.
K. KONTICH F.C. 0
1
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE 0
1
KFC Berendrecht Sport
KFC Berendrecht Sport 0
1
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET 0
1
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN 0
1
F.C. OXFORD HEMIKSEM
F.C. OXFORD HEMIKSEM 0
1
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING 0
1
SPORTING BURCHT F.C.
SPORTING BURCHT F.C. 0
1
V.V. HERLEVING LIPPELO
V.V. HERLEVING LIPPELO 0
1
S.V. AARTSELAAR
S.V. AARTSELAAR 0
1
K. MARIABURG V.K.
K. MARIABURG V.K. 0
1
K. SCHELLE SPORT
K. SCHELLE SPORT 0
Club Punten
1
K. SCHELLE SPORT
K. SCHELLE SPORT 0
1
K. MARIABURG V.K.
K. MARIABURG V.K. 0
1
S.V. AARTSELAAR
S.V. AARTSELAAR 0
1
V.V. HERLEVING LIPPELO
V.V. HERLEVING LIPPELO 0
1
SPORTING BURCHT F.C.
SPORTING BURCHT F.C. 0
1
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING
WILLEBROEKSE SPORTVERENIGING 0
1
F.C. OXFORD HEMIKSEM
F.C. OXFORD HEMIKSEM 0
1
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN 0
1
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET
K.F.C. VOLH. WINTAM EIKEVLIET 0
1
KFC Berendrecht Sport
KFC Berendrecht Sport 0
1
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE
K.F.C. ST-MARTINUS HALLE 0
1
K. KONTICH F.C.
K. KONTICH F.C. 0
1
K.F.C. LINT
K.F.C. LINT 0
1
K. WIJNEGEM V.C.
K. WIJNEGEM V.C. 0
1
K. BERCHEM SPORT 2004
K. BERCHEM SPORT 2004 0
1
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 0

Teamleden


Staff
 
Johan
GEERAERTS
Trainer
 
Aloïs
VAN DER JONCKHEYD
Afgevaardigde
Spelers
 
Alfonso
HENDRICKX
 
Evans
SARPONG
 
Ferdy
DANKERS
 
Jarne
THYSSEN
 
Jens
DECKERS
 
Jens
VALKENBORGH
 
Jens
VERBOVEN
 
Kenji
FIERENS
 
Kevin
ADUSEI
 
Lars
VALKENBORGH
 
Michaël
VAN HOOYDONCK
 
Robbe
BUYS
 
Senne
RAAFFELS
 
Thomas
FASSEUR
 
Tibo
DE VREE

Statistieken


  Reeks BVA3 (08/08/2020 - 30/08/2020)   niet meer actief
Wedstrijdresultaat
Doelpuntensaldo
Puntenevolutie

  Reeks 3B (27/09/2020 - 06/06/2021)   actief
Wedstrijdresultaat
Doelpuntensaldo
Puntenevolutie

Onze sponsors